• تاریخ : ۱۴ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از بندرعباس، فریدون همتی عصر امروز پس از بازدید از جزیره سیری درباره اهداف سفر خود به این جزیره اظهار داشت: در سفر به جزیره سیری دو هدف را دنبال می‌کردیم که یکی از آنها بهره‌برداری از یادمان شهدای گمنام که در این جزیره به خاک سپرده شده‌اند و همین طور شهدای شرکت نفت که در حین کار و تلاش به شهادت رسیده‌اند، بود. خوشبختانه با تلاش نهادهای مسئول و مرتبط یادمان بسیار خوبی برای شهدا در جزیره سیری احداث شده هست.

استاندار هرمزگان با اشاره به بازدید از تاسیسات نفتی جزیره سیری و دیدار با کارکنان فعال در این جزیره، افزود: کارگران صنعت نفت با روحیه بالا و اخلاص در جهت رونق تولید و صادرات و اقتصاد مقاومتی و سرافرازی کشور در جزیره سیری، در حال تلاش هستند.

وی تصریح کرد: در این سفر با بعضی از مشکلات این جزیره آشنا شدیم که به مدیران دستگاه‌های مربوطه منتقل شد. با پیگیری‌ها در جهت رفع مشکلات و انجام اقدامات حمایتی، برای توسعه صنعت نفت در جزیره سیری گام‌های جدیدی برداشته می‌شود.

همتی اظهار داشت: یکی از مشکلات قدیمی‌بودن تجهیزات و امکانات صنایع نفت و گاز در این جزیره هست که سال‌ها مورد استفاده قرار گرفته و برای نوسازی و توسعه بهره‌برداری از میادین نفت و گاز در این جزیره تلاش می‌شود. با پیگیری و رایزنی‌ها با مقامات مسئول وزارت نفت، در راستای ارتقای سطح تولید و صادرات نفت در این نقطه تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما