• تاریخ : ۲ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

ناصر ملک مطیعی بازیگر مشهور قبل از انقلاب به علت نارسایی کلیه و تنگی نفس در بیمارستان بستری هست . شما در ادامه می توانید آخرین وضعیت ناصر ملک مطیعی را از زبان پسرش بخوانید.

شهرام ناصری (مدیر برنامه‌های ناصر ملک مطیعی) درباره بیماری ناصر ملک مطیعی گفت : از چند روز گذشته به علت نارسایی کلیه و تنگی نفس در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده و تحت درمان هست . شهرام ناصری گفت با تلاش پزشکان حال وی رو به بهبودی هست و براساس آنچه به ما اعلام شده؛ به احتمال فراوان تا آخر هفته از بیمارستان مرخص می‌شود.

 

بیماری ناصر ملک مطیعی

 

امیرعلی ملک مطیعی فرزند ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت سینما درباره وضعیت حال حاضر پدرش که این روزها به دلیل مشکل تنفسی در بیمارستان آتیه بستری شده گفت: «خوشبختانه در حال حاضر مشکل کلیه پدر که باعث تورم پا شده بود به طور کامل رفع شده هست.

بیماری ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی

در حال حاضر پدرم به دلیل مشکلات تنفسی باید به تشخیص پزشکان چند روزی را در بیمارستان آتیه تحت نظر باشند.
البته این احتمال نیز وجود دارد که در همین هفته پدرم مرخص شود».

بیماری ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی در بیمارستان

وی افزود:
«با توجه به آلودگی هوای تهران پدر در کرج زندگی می کنند ولی با این حال باز هم هوای آلوده این منطقه نیز مقداری شرایط تنفسی را برایشان دچار مشکل کرده هست».

بیماری ناصر ملک مطیعی

گیتی ساعتچی در کنار ناصر ملک مطیعی

وضعیت ناصر ملک مطیعی از زبان امیرعلی ملک مطیعی

امیرعلی ملک مطیعی با اشاره به وضعیت نامناسب روحی پدرش نیز گفت:
«طبیعی هست که پدر به دلیل کهولت سن دچار بعضی بیماری ها شود اما مسئله ای که این روزها وی را بیشتر اذیت می کند بیکاری و دور بودن از سینماست. متأسفانه باید اعتراف کنم که پدر این روزها انگیزه اش را از دست داده و از لحاظ روحی نیز در شرایط مساعدی قرار ندارد. حضور در مقابل دوربین و بازی در سینما تمام عشق و علاقه پدرم هست. وقتی او از این امکان که حق مسلمش پس از سال ها حضور در سینماست محروم باشد طبیعی هست که دیگر انگیزه ای برایش نمی ماند. حال تصور کنید علاوه بر این مشکلات، رسانه ملی نیز حتی از پخش تصویر وی جلوگیری می کند».

بیماری ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی و امین حیایی

وی در پایان درباره حضور اهالی سینما و دوستان ناصر ملک مطیعی در بیمارستان آتیه نیز گفت:
«خیلی ها محبت داشتند و در طی این چند روز برای ملاقات پدر به بیمارستان آمدند.
بسیاری هم در تماس تلفنی جویای احوال وی بودند.

بیماری ناصر ملک مطیعی

محمد نوری زاد و ناصر ملک مطیعی

با توجه به بستری بودن پدر در بخش مراقبت های ویژه، برای ملاقات با وی تا حدودی با محدودیت روبروست، به همین خاطر از دوستان و همکاران خواهش کرده ایم که به بیمارستان نیایند».

بیماری ناصر ملک مطیعی

عیادت پوری بنایی و بابک صحرای و پرند زاهدی از ناصر ملک مطیعی

شهره سلطانی در کنار ناصر ملک مطیعی

همچنین شهره سلطانی بازیگر کشورمان که به عیادت ناصر ملک مطیعی رفته بود با انتشار تصویر زیر نوشت :

بیماری ناصر ملک مطیعی

از گذشته تا امروز هستید و خواهید ماند …
آرزوی سلامتی برای بازیگر محبوب سینمای ایران ناصر خان ملک مطیعی عزیز 🙏خواهش می‌کنم به دیدن این عزیز دوست داشتنی برید( بیمارستان آتیه ) تا ایشون بدونن چقدر مردم ایران دوستشون دارن در ضمن ایشون حالشون خوبه و ممنون که همه اتون برای این بزرگوار انرژی میفرستین تا حالشون زودتر بهتر و بهتر بشه و به خانه برگردند 🌹

بانی فیلم – گردآوری گروه فرهنگی نیک صالحی

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما