• تاریخ : ۳۰ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

چهارمین حکم قصاص برای داماد

به گفته جام جم ، محمد ۲۷ساله ۱۲ شهریور ۸۴ در پارکینگ مجتمع قضایی شهید مطهری در یافت آباد با پدرزنش درگیر شد و وی را با پنج ضربه چاقو به شکمش کشت.
وی چهار بار پای میز محاکمه ایستاد. سه بار به قصاص محکوم شد اما حکم با اعتراض وکیل مدافع وی در دیوان عالی کشور شکسته شد. متهم به قتل آخرین بار ادعای قتل در دفاع از خود را مطرح و با حکم قضایی به پرداخت دیه، ده سال زندان و دو سال تبعید محکوم شد. اما این بار نیز حکم تائید نشد و هفته گذشته برای پنجمین بار در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.
وی که حالا ۴۰ ساله هست گفت: من و همسرم عقد کرده بودیم اما نمی توانستیم جشن عروسی را برگزار کنیم. پدرزنم از این ماجرا ناراحت بود. چون برادرم هم با خواهر همسرم ازدواج کرده و آنها نیز با هم اختلاف داشتند همین موضوع باعث شده بود درگیری های من و همسرم بالا بگیرد.
وی ادامه داد: آن روز همسرم و پدرش به دادسرا رفتند و از من شکایت کردند. وقتی در دادسرا با پدرزنم روبه رو شدم خواستم برای آشتی به پارکینگ مجتمع قضایی برویم. می خواستم با پدرزنم صحبت کنم اما او و بستگانش یکباره با زنجیر و قفل فرمان به من حمله کردند. برادرزنم با چاقو مرا زد و من پا به فرار گذاشتم. اما وقتی در انتهای پارکینگ گرفتار شدم برای دفاع از خودم ناچار شدم چاقو را از دست برادرزنم بگیرم و به شکم پدرزنم بزنم. من قصد کشتن پدرزنم را نداشتم و در دفاع از خودم ناچار شدم چاقوکشی کنم.
در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و سرانجام دیروز با توجه به مدرک های موجود در پرونده محمد را به قصاص محکوم کرد.

اخبار پیشنهادی:

چهارمین حکم قصاص برای داماد

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما