• تاریخ : ۱۳ام تیر ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از سنندج، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی امروز در همایش میثاق طلایه‌داران امر‌به‌معروف و نهی از منکر که باهدف حمایت از کالاهای ایرانی در سالن امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد، با اشاره به دسیسه‌های دشمن در طراحی و اجرای انواع نقشه‌های اقتصادی بر علیه ملت ایران اظهار داشت: دشمنان به‌جز ایجاد جنگ اقتصادی، توان هیچ جنگ دیگری را با ایران ندارند.

وی گفت: ایران تنها با دو حمله موشکی خود به راحتی می‌تواند دشمن را به آسانی از پای دربیارد و با خاک یکسان کند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: کشور ایران به هیچ عنوان منزوی تحریم‌های اقتصادی نیست، بلکه این تنها دشمن هست که در همه قضایا منزویست و آنها جدا از بحث تحریم‌ها از راه‌های دیگر مانند عوامل فرهنگی و امثال آن قصد برهم زدن نظم عموم مردم و گریز آنها از اسلام و انقلاب را دارند.

دشمنان با جنگ اقتصادی و روانی و تحریم‌ها به‌دنبال فشارآوردن به ملت ایران هستند

وی گفت: دشمنان نظام با استفاده از تمام قدرت و امکانات در جنگ نرم، تلاش‌های بسیاری برای ضربه‌دن به انقلاب اسلامی کرده‌اند اما خوشبختانه موفق نشده‌اند و نتوانسته‌اند به اهداف شوم خود برسند و این نشان از “اتحاد، همدلی و همبستگی” مردم ایران هست.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی افزود: دشمنان نظام چون هر بار از ترفندها و دسیسه‌های مختلف برای ضربه‌زدن به کشور استفاده کرده‌اند اما به جایی نرسیده‌اند، این‌‌بار با ایجاد جنگ اقتصادی و روانی و تحریم‌ها، صرفاً به‌دنبال فشارآوردن به مردم و تبلیغ کلاهای داخلی خودشان هستند.

آمریکایی‌ها به هیچ عهد و پیمانی پایبند نیستند؛ در برابر دشمنان “ایستادگی و جهاد کبیر” کنیم

وی اظهار کرد: آمریکایی‌ها به هیچ عهد و پیمانی پایبند نیستند، پس باید همه ملت ایران در برابر این جنگ اقتصادی دشمن، ایستادگی و جهاد کبیر کنیم و با حضور همگانی خود در تمام صحنه‌های سیاسی، اقتصادی، حضور در انتخابات، که تاکنون بودیم و هستیم، همچنان پررنگ‌تر باشیم.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آمریکا قصد دارد از طریق دلار و بهانه تحریم، به مردم ایران فشار بیاورد و این اقدام ناشایست همانند باج‌گیری هست، گفت: این برهه از زمان، بهترین فرصت برای نشان دادن ایستادگی، اقتدار، وحدت و تقویت و مصرف کالای داخلی هست.

دولت به‌طور جدی از واردات کالای قاچاق جلوگیری کند

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با تاکید بر ضرورت تحقق شعار سال افزود: باید مردم و دولت به‌طور جدی از واردات کالای قاچاق جلوگیری و کالای ایرانی مصرف و خریداری کنند، چراکه تولید و تقویت کالای ایرانی به‌عنوان یک سکوی محکم می‌تواند، تا هفتاد درصد در تامین شغل و رفع بیکاری جوانان نقش مهم و اساسی داشته باشد.

انتهای پیام/ش

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما