• تاریخ : ۱۲ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

انتظامی حوادث,سردار حسین رحیمی,رییس پلیس پایتخت

رئیس پلیس پایتخت ظهر امروز در مصاحبه با اصحاب رسانه از کشف محموله قاچاق سنگین پوشاک و کفش چند میلیارد تومانی توسط پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.

به گفته ایلنا به نقل از پلس راهور، سردار “حسین رحیمی” با اشاره به کشف محموله قاچاق سنگین پوشاک و کفش چند میلیارد تومانی توسط پلیس آگاهی این فرماندهی ، بیان داشت: در این عملیات بیش از ۳۰ دستگاه خودرو نیسان ، چندین دستگاه خودروی سواری مجهیز به سیستم دودزا و همچنین یک دستگاه کامیون توقیف شد .

وی  در بازدید از محموله کشف شده عنوان داشت : مجموعه پلیس پایتخت وظیفه خود می داند تا در کنار سایر عزیزان که در نقطه صفر مرزی در حال مبارزه با قاچاقچقیان در حال خدمت می باشند ، با مجموعه قاچاقچیانی که به اقتصاد کشور ضربه می زنند با تمام توان مقابله نماید .

رئیس پلیس پایتخت عنوان داشت: قاچاقچیان با پرداخت رشوه در قالب دهها عدد سکه طلا قصد تطمیع ماموران پلیس را داشتند که کارآگاهان ضمن رد رشوه اقدامات قانونی لازم را در این خصوص انجام دادند.

در پایان سردار رحیمی اظهار داشت: پلیس پایتخت آمادگی را دارد تا در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و حمایت از اقتصاد کشور کلیه کشفیات قاچاق خود را به آتش بکشد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما