• تاریخ : ۶ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از یاسوج، کسبه و ساکنان شهرک جوشکاران یاسوج به دلیل وجود گرد و غبار جاده غیر استاندارد اتصال این شهرک به پل مختار و عبور مرور خوردهای زیادی از این مسیر در طول شبانه روز حال و روز خوشی ندارند و خواهان ساماندهی این مسیر توسط شهرداری هستند.

یکی از مشکلات دیگری که ساکنان شهرک جوشکاران به شدت گلایه‌مند بوده تخلیه نخاله‌های ساختمانی به صورت غیرمجاز در این منطقه بوده که برای اهالی و کسبه نیز مشکلاتی را بوجود آورده هست.

شهردار یاسوج از آغاز عملیات اجرایی پروژه اتصال شهرک جوشکاران به پل امامزاده مختار(ع) در روزهای آینده خبر داد و گفت: با توجه به اینکه هم اکنون ادامه معبر ۲۰ متری شهرک جوشکاران خاکی و تردد از آن مشکل بوده و همچنین گرد و خاک ناشی از تردد خودروها و تخلیه نخاله‌های غیرمجاز در این مسیر مشکلاتی برای اهالی این مناطق به وجود آورده هست.

مقدم با تاکید بر اینکه شهرداری یاسوج در یک اقدام سریع ادامه این مسیر را بازگشایی می‌کند، افزود: طول این مسیر بیش از ۶۰۰ متر و عرض ۲۰ متر بوده که ۲۵ هزار متر مکعب عملیات خاکبرداری و خاکریزی دارد و یک پل موقت که توان عبور سیلاب‌های فصلی را داشته باشد نیز پیش بینی شده هست.

وی با بیان اینکه برآورد اعتبار اولیه این پروژه ۱۰ میلیارد ریال هست، عنوان کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده در روزهای آینده عملیات اجرایی پروژه اتصال شهرک جوشکاران به پل مختار با حضور مسئولان آغاز می‌شود.

شهردار یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: با اجرای این پروژه بخش زیادی از بار ترافیک شرف آبادها و شهرک جوشکاران و همچنین مراجعه کنندگان به آرامستان کاهش می‌یابد.

وی تصریح کرد: با اجرای این پروژه شاهد سهولت تردد اهالی چنارستان، جدول غوره، زائران امامزاده مختار(ع) و اهالی بخش کبگیان هستیم که به طور حتم رضایت مردم را در پی دارد.

شهردار یاسوج با اشاره به اجرای عملیات اتصال کمربندی بلوار عدل به پل سوم بشار یادآور شد: این محور به طول یک‌هزار و ۵۰۰ متر و با اعتباری افزون‌بر ۱۰ میلیارد ریال نیز هم اکنون در حال اجرا بوده و طی چند روز آینده و همزمان با افتتاح پل سوم به بهره برداری می‌رسد.

مقدم اظهار داشت: هم اکنون پروژه ۴۵ متری “بنسجنان – زیرتل” به طول ۵ کیلومتر و عملیات ساخت پل چهارم بشار در دست اجرا بوده که به طور حتم با بهره برداری از این پروژه شاهد کاهش ترافیک هستیم.

انتهای پیام/م

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما