• تاریخ : ۴ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

اموزش,کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس,سازمان فنی و حرفه‌ای

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: یک‌ماه به سازمان فنی و حرفه‌ای فرصت داده شد تا مانع تحقیق و تفحص کمیسیون شود.

به گفته ایلنا، سیدحمایت میرزاده در تشریح نشست سه شنبه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در دستور کار دوم امروز کمیسیون، تحقیق و تفحص از سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور مطرح شد؛ وزیر کار و رؤسای سازمان فنی‌وحرفه‌ای در این جلسه حضور داشتند و مقصودی نماینده سبزوار سوالات خود را در این زمینه از وزیر کار پرسید.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: در این زمینه قرار شد در عرض یک ماه بازدید میدانی از سازمان فنی‌و حرفه‌ای و کارگاه‌های آن در مناطق مختلف به ویژه در سبزوار و استان خراسان انجام گیرد در صورتی که حرف‌های مقصودی تائید شد تحقیق و تفحص از سازمان فنی‌وحرفه‌ای انجام گیرد در غیر این صورت فقط تذکرات لازم داده شود تا مشکلات برطرف شود.

میرزاده گفت: مدیر کل آموزش و پرورش، مسئولان دانشگاه‌های دولتی، پیام نور و سازمان فنی‌وحرفه‌ای هرمزگان برای ارائه توضیح درباره مشکلات آموزشی موجود در این استان در جلسه امروز حضور داشتند و راهکارهای لازم برای رفع مشکلات بررسی شد.

بنابر اعلام خانه ملت، نماینده مردم گرمی در مجلس تصریح کرد: کمیسیون مشکلات را به وزارتخانه‌های مرتبط ارجاع داد و این وزارتخانه‌ها متعهد شدند حد امکان مشکلات آموزشی استان هرمزگان را حل کنند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما