• تاریخ : ۲ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

ناصر سعیدآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در ارومیه، با تشریح اقدامات صورت گرفته در سازمان اتوبوسرانی شهرستان ارومیه اظهار داشت: برای استقبال از مهر و نیز ارائه خدمات مناسب به دانش‌آموزان و دانشجویان این سازمان تمامی هم و غم خود را به‌کار بسته و با همکاری روابط‌ عمومی شهرداری ارومیه، در جلوی اتوبوس‌ها بنر‌های تبریک سال نو و نیز تسلیت فرارسیدن دهه محرم نصب‌ شده هست.

وی در خصوص آمادگی نیروهای سازمان اتوبوسرانی ارومیه برای خدمت‌رسانی به همشهری‌های عزیز بیان کرد: از یکم تا ۱۵ مهر ماه هیچ‌گونه مرخصی به نیروهای ستادی، فنی، رانندگان ملکی و خصوصی داده نمی‌شود تا این سازمان با تمام قوا به کار خود ادامه دهد.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ارومیه در پاسخ به سئوال خبرنگار پردیس نیوز درباره بازسازی این ناوگان تصریح کرد: با توجه به این‌که در حال حاضر هیچ‌گونه طرح کشوری مبنی بر نوسازی اتوبوس‌های فرسوده وجود ندارد اما این سازمان سال گذشته ۸۶ دستگاه اتوبوس را مورد بازسازی قرار داد.

وی افزود: در سال جاری هم تا این لحظه ۳۶ دستگاه اتوبوس خصوصی و ۱۸ دستگاه اتوبوس ملکی مورد بازسازی و تعمیر اعم از ایرادات فنی، موتور، صافکاری، نقاشی و تمامی اقدامات فنی لازم قرارگرفته‌اند که این رقم تا پایان سال به صد دستگاه افزایش خواهد یافت.

سعید‌آبادی درباره اقدامات سازمان اتوبوسرانی ارومیه برای حل وضعیت نامناسب ظاهری بعضی اتوبوس‌های شهری هم گفت: تمامی ۳۲۸ دستگاه اتوبوس این سازمان در کارواش مرکزی سازمان، مورد شست‌وشوی کامل قرار گرفته و به‌صورت کاملا تمیز و آراسته آماده ارائه خدمات هستند.

وی تصریح کرد: تمامی ایستگاه‌های اتوبوس در شهر، مورد تعمیر و بازسازی قرار گرفته و بر روی همه ایستگاه‌ها سایه بان نصب شده هست همچنین گشت امدادی در سطح شهر مستقر شده تا درصورت بروز هرگونه مشکل فنی، بلافاصله وارد عمل شوند و در اسرع وقت به تعمیر اتوبوس‌ها بپردازند.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ارومیه در خصوص سرویس‌‌دهی به مدارس و دانشگاه‌ها اظهار داشت: ۱۷۰ دستگاه مینی‌بوس آماده سرویس‌دهی به دانش‌آموزان شهری و روستایی بوده و برای دانشگاه‌های ارومیه، صنعتی، پزشکی و طباطبایی هم اتوبوس‌های لازم اختصاص داده شده تا با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، به خدمات‌دهی بپردازند.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار پردیس نیوز درباره نحوه نظارت بر عملکرد اعضای این سازمان بیان کرد: پنج دستگاه گشت بازرسی خودرویی و موتوری و یک دستگاه گشت نامحسوس و نیز ۱۴ نفر نیروی ثابت بازرسی و کنترل به همراه نیروهای سازمان تا پانزدهم مهرماه در نقاط مختلف شهر مستقر می‌شوند تا فعالیت ناوگان را کنترل کنند.

سعیدآبادی افزود: اگر شهروندان تخلفی مشاهده کردند می‌توانند با شماره تلفن ۳۲۳۳۱۹۱۰ -۰۴۴تماس گرفته یا به سامانه ۳۰۰۰۱۴۹۱۴۹ پیامک کنند که درنهایت نتیجه به خود افراد اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما