• تاریخ : ۲۴ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

علی‌اکبر خرسندی در گفت‌وگو با خبرنگار پردیس نیوز در ارومیه، با اعلام برنامه‌های آتی شرکت شهرک صنعتی سلماس اظهار کرد: رسالت اولیه و اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی تأمینامکانات اولیه هست چراکه سرمایه‌گذار برای ایجاد یک واحد تولیدی نباید دغدغه امکانات اولیه همچون برق، گاز، آب، جاده و یا دیگر امکانات زیرساختی را داشته باشد.

وی بیان کرد: هم‌اکنون شهرک صنعتی سلماس در شرایط مطلوبی قرار دارد و تمام این امکانات در آن وجود دارد اما به دلیل توسعه روزافزون شهرک صنعتی این شهر، امکانات هم باید گسترش یابد.

مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی سلماس با اعلام خبر راه‌اندازی ۴ واحد جدید تولیدی عنوان کرد: ۴ واحد تولیدی درب و پنجره pvc، کنسانتره دامی، آب‌میوه و چسب صنعتی پیشرفت بالای ۹۵ درصدی دارند که در صورت رفع بعضی موانع امسال به بهره‌برداری می‌رسند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۵۵ واحد تولیدی در شهرک صنعتی سلماس فعال هستند که از این مقدار، ۴۳ واحد در قالب واحد صنعتی بزرگ،  هفت واحد در قالب کارگاهی و ۵ واحد هم در قالب خدماتی مشغول فعالیت هستند.

خرسندی با ابراز تأسف از رکود حاکم بر بازار و تأثیر آن بر فعالیت واحدهای تولیدی و خدماتی خاطرنشان کرد: متأسفانه ۱۵ واحد از واحدهای تولیدی شهرستان سلماس  راکد بوده و به تعطیلی کشیده شده‌اند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما