• تاریخ : ۷ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از مشگین‌شهر، جعفر رحیم‌نیا عصر امروز در جلسه کارگروه پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در مشگین‌شهر اظهار داشت: متاسفانه بدون اطلاع و بی‌خبر از مسئولان ۵۰ درصد ساخت و سازها در مشگین‌شهر به صورت غیرمجاز ساخته شده‌اند که در حال حاضر تخریب ۳۷ واحد غیرمجاز توسط دستگاه قضائی در این شهرستان در دستور کار قرار گرفته هست.

وی افزود: دستگاه قضایی هیچ اغماضی در ارتباط با چنین ایراداتی که مرتبط با شهر و جاده هست ندارد چرا که بازی با جان مردم موضوعی هست که بی‌توجهی به آن چاره کار باشد و متاسفانه در طول یک سال گذشته سه معلم و دو پزشک در محور مواصلاتی شهرستان مشگین‌شهر کشته شده هست که این اهمیت مسئله را به وضوح نشان می‌دهد.

دادستان مشگین‌شهر گفت: اگر مشکلی در این زمینه پیش می‌آید به خود جامعه برمی‌گردد و اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی‌ها به طور حتم مورد بی‌توجهی قرار گرفته که ما شرایط کنونی را شاهد هستیم و متاسفانه مواردی هستند که به بهانه ایجاد طرح‌های سرمایه‌گذاری در حاشیه اصلی شهرستان ویلا ساخته‌اند که به طور حتم مسئولان در این زمینه بی‌توجهی داشته‌اند.

رحیم‌نیا بیان کرد: به طور حتم اگر مسئولان در زمان کوتاهتری به مسئله ورود پیدا می‌کردند هم‌اکنون نیاز نبود این واحدها تخریب شوند و بهانه‌ای که مسئولان برای کم‌کاری خود دارند کمبود بودجه هست که بهتر هست به جای بهانه‌ آوردن اهتمام ویژه‌ای برای حل مشکلات در این زمینه داشته باشند.

وی تصریح کرد: برخورد دستگاه قضائی با هر کسی که به وظایف قانونی خود عمل نکند یکسان هست و با جدیت در این زمینه با متخلفان و قانون‌شکنان برخورد می‌شود چرا که متاسفانه بعضی موارد در شهرستان مشاهده می‌شود که نشان از عدم مدیریت اصولی و استفاده نادرست از امکانات هست.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما