• تاریخ : ۲۳ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از تبریز، به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، سید محسن لطیفی در دیدار مسئولان شرکت ماشین سازی تبریز با وی اظهار داشت: رسانه ملی برای حمایت ازتولید ملی و کالاهای ایرانی عزم جدی دارد.

وی افزود: افزایش تولید برنامه‌های فاخر با رویکرد حمایت از صنعت در صدا و سیمای استان در اولویت قرار دارد و تلاش می‌شود برنامه‌های که قابلیت پخش در شبکه‌های سراسری دارد تهیه و پخش شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ادامه داد : شرکت ماشین سازی تبریز به عنوان صنعت مادر در آذربایجان شرقی در طی سالهای اخیر با فراز ونشیب های زیاد مواجه بود که امیدواریم با همت مدیر جدید ، این شرکت پویاتر و فعال‌تر از قبل درصنعت استان بدرخشد.

لطیفی نقش رسانه ملی و شبکه استانی را در توسعه صنعت مهم دانست و ابراز امیدواری کرد: با مشارکت فعالان صنعتی استان جایگاه گذشته صنعتی و اقتصادی آذربایجان شرقی احیا شود.

در این نشست قربانعلی فرخزاد مالک جدید شرکت ماشین سازی تبریز گزارشی ازروند واگذاری این شرکت و برنامه‌های آتی توسعه و نوسازی این واحد تولیدی ارائه کرد.

وی گفت: تلاش می‌شود با نوسازی شرکت ماشین سازی افق روشنی از این صنعت در استان ترسیم شود تا ضمن کمک به تولید کنندگان این بخش ، کارگران و فعالان این حوزه با آرامش و بدون دغدغه به تولید بپردازند.

به گفته پردیس نیوز، در این دیدار هم تفاهم نامه همکاری مشترک بین صدا و سیمای استان  و شرکت ماشین سازی تبریز امضا شد.

انتهای پیام/ش

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما