• تاریخ : ۲۲ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از ارومیه، رضا حسینی عصر امروز در جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان غربی با اشاره به نحوه  برگزاری نخستین همایش پتانسیل‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی استان اظهار داشت: این همایش نیمه دوم مرداد ماه در ارومیه برگزار می‌شود.

وی افزود: لازم هست همه الزامات و جزئیات نحوه برگزار این همایش به دقت اولویت‌بندی و برنامه‌ریزی شود.

حسینی گفت: بر اساس ساختار و برنامه اجرایی این همایش با گرایش بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی آن انجام خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: باید افرادی به این همایش دعوت شوند که سابقه و رزومه موفق سرمایه‌گذاری داشته باشند تا پس از همایش شاهد اتفاقات مورد انتظار در جذب سرمایه‌گذاران موفق باشیم.

وی اظهار داشت: لازم در کنار پروژه‌های سرمایه‌گذاری به دغدغه‌های تجاری‌سازی کشاورزی نیز توجه و برنامه‌ریزی شود.

به گفته وی می‌توان در این همایش با فرصت سازی سرمایه‌گذاری و تجاری‌سازی اقدامات اولیه این کار را آغاز کرد.

حسینی تصریح کرد: نخستین همایش ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی آذربایجان غربی با هدف اطلاع‌رسانی از توانمندی‌های سرمایه‌گذاری و زیرساخت‌های آن در استان برای سرمایه‌گذاران خصوصی و علاقه‌مند به بخش کشاورزی برگزار می‌شود.

وی گفت: شناساندن فضای حاکم بر کشور و استان به سرمایه‌گذاران خارجی و توصیف وضعیت اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، تبادل اطلاعات فنی و تجاری بین سرمایه‌گذاران، تجار و بازرگانان شرکت‌کننده در همایش از دیگر اهداف این همایش هست.

حسینی افزود: تبادل اطلاعات و ارتقا هماهنگی و همکاری برای دست اندرکاران، متولیان و سایر نهادهای مرتبط با حوزه سرمایه‌گذاری از دیگر اهداف برگزاری این همایش در ارومیه هست.

انتهای پیام/ش

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما