هجدهمین کنفرانس ملی-دانشجویی مهندسی برق ایران - دانشگاه پیام نور - مشهد، 28- 26 آبان 1394

هجدهمین کنفرانس ملی-دانشجویی مهندسی برق ایران

صفحه اصلی  صفحه اصلی
پوستر کنفرانس  پوستر کنفرانس
اخبار  اخبار  جدید
ارسال مقاله  ارسال مقاله  جدید
کمیته ها  کمیته ها  جدید
عناوین کنفرانس  عناوین کنفرانس
ثبت نام  ثبت نام
کارگاه های آموزشی  کارگاه های آموزشی
نمایشگاه ها  نمایشگاه ها
حامیان  حامیان  جدید
تماس با ما  تماس با ما
bolt  ورود کاربران
  اخبار مقالات پذیرفته شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه می شود      مهلت ارسال مقالات تمدید شد.      تمدید مهلت ارسال مقالات توسط کمیته علمی کنفرانس در حال بررسی است      
الگوها
ورود کاربران
به سایت هجدهمین کنفرانس ملی-دانشجویی مهندسی برق ایران خوش آمدید
با یاری پروردگار متعال و اهتمام همكاران گرامی در سازمان علمي - دانشجويي مهندسي برق كشور و معاونت پژوهشی، مفتخریم تا هجدهمين كنفرانس ملي - دانشجويي مهندسي برق کشور را در دانشگاه پیام نور مرکز مشهد برگزار کنیم.
ضمن قدردانی از حضور شما اندیشمندان، اساتید و دانشجویان گرانقدر به استحضار مي رساند این همایش در روزهای سه شنبه لغایت پنج شنبه سال جاری مورخ 94/8/26 تا 94/8/28 برگزار گردیده و مباحث علمي متنوعی در گرایش های مختلف قدرت، کنترل، الکترونیک، مخابرات، کامپیوتر، مهندسی پزشکی، فناوری اطلاعات و هوافضا را تحت پوشش قرار می دهد. قطعا راهنمایي ها، انتقادات و پيشنهادهاي شما عزیزان ما را در ارتقاي هر چه بیشتر سطحی كيفي این همایش ياري خواهد نمود.
اهمیت برگزاری همایش های علمی- دانشجویی به منظور توسعه سطح علمی کشور بر کسی پوشیده نیست. کشور ما سالهاست گذار از سطحی نگری به مقوله فناوری را به تفکر عمیق علمی تجربه نموده و کوشیده است تا این گوهر گرانبها را به چشم اندازی روشن از آینده علمی کشور مبدل کند.
اميدواريم بتوانیم با فراهم آوردن بستری مناسب به منظور انتقال و بهره‌مندي از دانش روز گام کوچکی در ارتقای سطح علمی کشور برداريم. از مشاركت شما دانشوران، پژوهشگران و دست اندركاران جامعه علمی و مهندسي کشور كه ما را در برگزاري هر چه بهتر این همایش ياري می کنید تشكر و قدرداني مي کنیم. امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای شما عزیزان در پایتخت معنوی کشور و در کنار بارگاه شریف امام رضا (ع) باشیم.


با آرزوی توفیق روزافزون
دکتر ابراهیم تقی زاده
رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی و
رئیس همایش


رویدادها
مهلت ارسال مقالات 1394/07/10 1394/07/24
اعلام نتایج داوری مقالات 1394/07/30
مهلت ثبت نام در کنفرانس 1394/08/10
شروع برگزاری کنفرانس 1394/08/26
Designed by WEBSYS / طراحی و راه اندازی توسط وب سیس همه پرسش ها و پیشنهاد های مربوط به این پایگاه را به سرپرست پایگاه بفرستید.
همگی دادگان این پایگاه برای سازمان علمی دانشجویی مهندسی برق محفوظ است.