• تاریخ : ۲۳ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : نیوز

به گفته خبری پردیس نیوز از سنندج، فرشید جهان‌بین عصر امروز در جلسه کارگروه اشتغال استان که در استانداری کردستان برگزار شد، اظهار داشت: بخشی از اعتبارات طرح اشتغال فراگیر مربوط به دستگاه‌ها و نهادهای حمایتی هست.

وی گفت: امسال ۶۳۷ میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع قرض‌الحسنه بانکی سهم کمیته امداد استان کردستان بوده که در ۱۲ بانک عامل به نیازمندان پرداخت می‌شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون، از میزان ۶۳۷ میلیارد ریال اعتبار ۸۲ درصد یعنی ۵۲۴ میلیارد ریال توسط بانک‌ها ابلاغ شده هست.

وی عنوان کرد: همکاری بانک‌ها در حوزه اشتغال فراگیر با کمیته امداد خیلی متفاوت بوده و این همکاری خوب به سابقه و سنوات گذشته بر می‌گردد.

جهان‌بین افزود: در بانک ملی سهمیه صد درصدی به کمیته امداد اختصاص داده شده و از ابتدای امسال تاکنون از ۲۵۴ میلیارد ریال ۱۶۰ میلیارد ریال پرداخت شده هست.

وی با بیان اینکه ده درصد تسهیلات به زنان سرپرست خانوار پرداخت شده هست، گفت: ۴۵ درصد تسهیلات پرداخت شده به روستایی‌ها و ۵۵ درصد به شهری‌ها بوده که به تفکیک جنسیت ۶۳ درصد مرد و ۳۷ درصد زن هستند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان خاطر نشان کرد: از ۵۲۴ میلیارد ریالی که به بانک‌ها ابلاغ شده ۲۸۰ میلیارد ریال یعنی حدود ۵۳ درصد پرداخت شده هست.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما